Skup długów, a tak naprawdę – sprzedaż wierzytelności – to Twój szybki sposób na dłużnika

Chcesz na zawsze pozbyć się problemu z dłużnikiem? Nie trać czasu. Sprzedaj dług i odzyskaj pieniądze!

 

 

CO OFERUJEMY?

Dyskrecja

proces sprzedaży długu odbywa się między dwiema stronami i niewymagana jest zgoda dłużnika na przeniesienie praw do wierzytelności

Bezpłatna wycena i analiza szans

Bez zobowiązań i dodatkowych kosztów możesz dowiedzieć się, jaką wartość ma twój dług i skorzystać ze wsparcia zespołu specjalistów prawych i windykacyjnych

Doskonałe zaplecze windykacyjne

Niezawodne narzędzia egzekwowania długu pozwalają nam na błyskawiczne odzyskanie pieniędzy. To dzięki nim możemy zaoferować Ci skup długów, a Ty w konsekwencji odzyskujesz pieniądze szybciej niż się spodziewasz.

PROCES SPRZEDAŻY DŁUGU

1

Zgłoszenie sprzedaży długu

2

Wycena długu i wykup faktur

3

Przekazanie pieniędzy na konto

1

Sprzedaż długu z faktur możesz zgłosić poprzez podanie danych dłużnika (numer NIP) oraz kwoty zadłużenia lub przesłanie do nas faktur, które chcesz sprzedać. Sporządzimy darmową wycenę długu w oparciu o wywiad gospodarczy weryfikujący kondycję dłużnika. W przejściu przez proces zgłoszenia sprzedaży faktur pomoże Ci dedykowany dla Ciebie pracownik działu obsługi klienta. Pomoże Ci w wyborze najlepszego rozwiązania oraz uzgodni warunki współpracy, tak byś nie musiał martwić się o formalności łącznie z umówieniem odbioru umowy przez współpracującą firmę kurierską. Dzięki wsparciu naszych pracowników, którzy posiadają szeroką wiedzę merytoryczną na temat obrotu wierzytelnościami zyskasz fachowe doradztwo i pomoc w szybkiej sprzedaży długu.

2

Wycena długu opiera się o informacje dotyczące weryfikowanej wierzytelności. Zależy też od kwoty zadłużenia oraz stopnia jej przeterminowania. Składową ceny jest również jej formalne zabezpieczenie (np. zabezpieczenia wekslowe, uznanie długu), dokumentacja źródłowa (umowy, protokoły odbioru, CMR-ki, WZ-ki). Wykup faktur polega na przelewie na nas wierzytelności w zamiast za co, my przelewamy Twoje konto środki pieniężne w uzgodnionej wysokości. Wielkość naszego skonta uzgadniana jest i z góry zapisana w umowie, co gwarantuje Ci wypłatę środków w ustalonej wysokości.

3

Przekazanie środków za sprzedaż długu następuje przelewem na wskazane przez Ciebie konto. Możesz wskazać konto do przelewu innej osoby na przykład Twojego kontrahenta, dzięki czemu szybciej wywiążesz się z własnych zobowiązań. Przelew realizowany jest w terminie 24 h od otrzymania umowy zawieranej z nami. Przelew jest bezwarunkowy i natychmiast wymagalny po wpływie umowy. Szybkość zapłaty za kupiony dług to podstawa zaufania nad którym pracujemy już prawie 15 lat.

ZAKRES USŁUG SKUPU DŁUGÓW

 • obsługa przedsiębiorców
 • windykacja polubowna
 • negocjacje terenowe
 • zabezpieczenie majątku dłużnika
 • zwrot kosztów windykacji

JAK DZIAŁAMY?

Oszczędność kosztów

Oszczędzasz na opłatach wstępnych – wynagrodzenie za nasze działania stanowi prowizja płatna po odzyskaniu długu. Unikasz kosztów obsługi prawnej, niezbędnej w przypadku windykacji drogą sądową i komorniczą.

Gwarancję wysokiej skuteczności

Wykorzystujemy sprawdzone środki ściągania należności, ze szczególnym naciskiem na negocjacje terenowe. Maksymalnie wykorzystujemy narzędzia kontaktu z dłużnikiem.

Dostosowane warunki współpracy

Wieloletnie doświadczenia windykacyjne pozwalają nam na dobór elastycznych rozwiązań w zakresie odzyskiwania długów. Dokonujemy podziału dłużników, z uwzględnieniem ich sytuacji finansowej oraz motywacji do spłaty zadłużenia.

NIE BOIMY SIĘ WYZWAŃ

Ze względu na najwyższą skuteczność windykacyjną i ryzyka finansowe zakupu nabywamy wierzytelności:

 • o zróżnicowanym poziomie trudności w ich odzyskaniu
 • o różnym stopniu przeterminowania, ale tylko przed postępowaniem sądowym (na podstawie faktur VAT),
 • wynikające z obrotu gospodarczego (od firm w tym od firm jednoosobowych)

Nie czekaj na przeprowadzenie procedury sądowej i egzekucyjnej – im szybciej przekażesz nam swoją wierzytelność, tym wyższą otrzymasz wartość gotówki!

Weryfikacja kondycji finansowej dłużnika umożliwia skuteczne odzyskanie należności poprzez dobranie odpowiednich mechanizmów prawnych. Po dokonaniu audytu sytuacji majątkowej i osobistej dłużnika natychmiastowo przechodzimy do działań windykacyjnych.

Ustalenie dokładnego stanu majątkowego dłużnika to niezbędny element windykacji i obrotu wierzytelnościami.

Jeżeli:

 • klient nie płaci za wystawione mu faktury
 • windykacja długu prowadzona przez firmę windykacyjną ciągnie się w nieskończoność
 • wezwania do zapłaty wysyłane przez Ciebie do dłużnika pozostają bez odpowiedzi
 • męczą Cię koszty windykacji realizowanej na własną rękę
 • działania windykacyjne prowadzone przez wewnętrzny dział Twojej firmy są nieskuteczne
 • posiadasz należności powyżej kwoty 10000 zł
 • Twoje wierzytelności są przedsądowe i wynikają z faktur VAT
 • pilnie potrzebujesz zwrotu gotówki

Szereg pozyskanych informacji zabezpieczy Państwa finanse i uchroni przed zawarciem niebezpiecznej transakcji. Przy przejmowaniu spółek wykonujemy wywiad detektywistyczny – due dilligence w zakresie faktycznej działalności danej spółki.

Weryfikacja otoczenia gospodarczego pozwala uniknąć problemu z niesolidnymi klientami lub kontrahentami.

Działaj błyskawicznie

Oferujemy kompleksową pomoc w takiej kwestii jak skup długów. Na samym początku naszej współpracy dokonujemy bezpłatnej wyceny Twojej wierzytelności i przeprowadzamy analizę szans na odzyskanie pieniędzy. Następnie, po otrzymaniu niezbędnych dokumentów i umożliwieniu nam skupu długów, zajmujemy się natychmiast całą sprawą. Nie zastanawiaj się, jak sprzedać dług firmie windykacyjnej. Skontaktuj się z nami, a my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Oferujemy skup faktur za gotówkę. Decydując się na takie rozwiązanie, niezwłocznie otrzymujesz od nas środki, które mogą poprawić Twoją sytuację osobistą lub kondycję firmy, wpływając na zwiększenie płynności finansowej. Wykup wierzytelności w przypadku naszej firmy jest więc prosty i korzystny dla obu stron.

Odzyskaj spokój

Wysyłanie regularnych wezwań do zapłaty do dłużnika, które nie przynoszą żadnego skutku, jest demotywujące i stresujące. Decydując się na sprzedaż faktur naszej firmie, możesz wreszcie odetchnąć i spożytkować energię, którą dotychczas pochłaniała nieudana windykacja prowadzona na własną rękę, na realizację codziennych obowiązków i przyjemności. W przypadku sprzedaży długów firmie windykacyjnej takiej jak my, nie musisz się już martwić o kontakt z osobą, która nie reguluje należności – cała komunikacja z nieuczciwym płatnikiem spoczywa na nas. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Aby kupić Twojego dłużnika, nie potrzebujemy jego zgody. Skup długów może się odbywać bez zgody dłużnika.

Zacznij myśleć o sobie

Wielu ludzi, zastanawiając się nad zleceniem wykupu wierzytelności, w pewnym momencie zaczyna się wahać, myśląc, że to zdecydowanie zbyt radykalny krok. Nic bardziej mylnego. Doświadczenie pokazuje, że litowanie się nad swoim dłużnikiem i odkładanie w czasie sprzedaży faktur nie prowadzi do niczego dobrego, a na pewno nie do odzyskania swoich należności. Nieuczciwi płatnicy lubią wykorzystywać dobre serce innych, mydląc oczy zapewnieniami o szybkim uregulowaniu zaległej opłaty. Jesteśmy zdecydowani, by kupić Twojego dłużnika i zdjąć z Ciebie niepotrzebny ciężar. Dokonaj sprzedaży faktur już dziś i ciesz się odzyskaną gotówką.

Jeśli interesuje Cię skup wierzytelności Wrocław to miasto gdzie znajdziesz firmę, która nie zawiedzie Twoich oczekiwań i doprowadzi sprawę wykupu wierzytelności do szczęśliwego finału. Przestań myśleć „jak sprzedam dług firmie windykacyjnej, będę nie w porządku”. Jako priorytet wyznacz sobie odzyskanie należnych Ci pieniędzy i nie myśl więcej o nieuczciwej osobie. Proponujemy skup długów, który zapewni Ci szybkie ściągnięcie należności oraz spokój z niezapłaconymi fakturami.

MASZ PYTANIE?

Wypełnij formularz
lub zadzwoń

ul. Zwycięska 20a/302
53-033 Wrocław