Skuteczna windykacja długów

Skuteczna windykacja długów, czyli co ? Poczytaj poniżej – wato wiedzieć, jak działamy:

 

Odzyskujemy należności na każdym etapie ich egzekwowania, niezależnie od stopnia skomplikowania.

O efektywności naszych działań świadczą opinie naszych Klientów >>

                                                                                                                     

 

   obsługa przedsiębiorców

   windykacja polubowna

   negocjacje terenowe

   zabezpieczenie majątku dłużnika

   zwrot kosztów windykacji

   szybki kontakt z dłużnikiem

Bezpośrednia relacja z nieterminowym płatnikiem pozwala na ustalenie posiadanych wierzytelności, ruchomości i nieruchomości. Sprawdzenie majątku dłużnika znacznie ułatwia drogę do zawarcia porozumienia spłaty długu.

   szczegółowy wywiad detektywistyczny

Detektyw sprawdza stan zadłużenia. Przygotowujemy raporty gospodarcze o działalności dłużnika z wykorzystaniem systemów informacyjnych: SPG, KIPG, Krajowego Rejestru Długów i kilkudziesięciu innych źródeł informacji.

   stałą kontrolę terminowości spłat

Ustalamy harmonogram płatności i na bieżąco monitorujemy wpłaty. Równocześnie stosujemy dodatkowe środki dyscyplinowania dłużnika do zapłaty.

   zabezpieczenie Twoich pieniędzy

Powierzenie windykacji długu w nasze ręce nie ponosi za sobą żadnego ryzyka. Dążymy do odzyskania pieniędzy w maksymalnie krótkim czasie, z wykorzystaniem najskuteczniejszych metod.

Co zyskujesz?

 

   oszczędność kosztów

Oszczędzasz na opłatach wstępnych – wynagrodzenie za nasze działania stanowi prowizja płatna po odzyskaniu długu. Unikasz kosztów obsługi prawnej, niezbędnej w przypadku windykacji drogą sądową i komorniczą.

   gwarancję wysokiej skuteczności

Wykorzystujemy sprawdzone środki ściągania należności, ze szczególnym naciskiem na negocjacje terenowe. Maksymalnie wykorzystujemy narzędzia kontaktu z dłużnikiem.

   warunki współpracy dostosowane do Twoich potrzeb

Wieloletnie doświadczenia windykacyjne pozwalają nam na dobór elastycznych rozwiązań w zakresie odzyskiwania długów. Dokonujemy podziału dłużników, z uwzględnieniem ich sytuacji finansowej oraz motywacji do spłaty zadłużenia.

Windykacja polubowna to pierwszy z etapów podejmowanych  w postępowaniu windykacyjnym, podczas którego podejmujemy decyzję o zabezpieczeniu majątku dłużnika.

   pisemne wezwania do zapłaty

   negocjacje telefoniczne

   monitoring płatności

   wpis do Krajowego Rejestru Długów

kontakt z dłużnikiem (windykacja terenowa).

Sprawdzenie majątku dłużnika i interwencja windykatora terenowego to nieodzowne elementy naszych działań, podejmowanych w dążeniu do odzyskania długu.

   bezpośredni kontakt z dłużnikiem

   ustalenie stanu ruchomości i nieruchomości

   zawarcie porozumienia w zakresie spłaty zadłużenia

   ustalanie terminu i warunków zapłaty

 

ZABEZPIECZENIE MAJĄTKU DŁUŻNIKA

Mimo podejmowanych działań windykacyjnych wielu wierzycieli w efekcie końcowym nie odzyskuje swoich należności lub otrzymuje niepełne kwoty. Znając techniki stosowane przez dłużników celem ochrony majątku przed egzekucją, podejmujemy działania zabezpieczenia ich dobytku.

​ zabezpieczenie egzekucji z majątku dłużnika

 ochrona przed niewypłacalnością

 zajęcie ruchomości, nieruchomości i rachunków bankowych dłużnika

 stała asysta komornicza

 

ZWROT KOSZTÓW WINDYKACJI

Po zakończonym procesie windykacji w stosunkach między przedsiębiorcami gwarantujemy zwrot prowizji zapłaconej za efekt naszych działań.

Na mocy ustawy z dnia 8 marca 2013 r. obciążamy dłużnika kosztami windykacji.

 

PRZEDSIĘBIORCO,

Zlecając nam windykację:

 zabezpieczasz przyszłe transakcje

 zapobiegasz przedawnieniu długu

 redukujesz koszty windykacji prowadzonej we własnej firmie

 

Nieterminowa spłata zobowiązań powoduje poważne zatory płatnicze, co w dalszym etapie prowadzi do bankructwa firmy.

Najskuteczniejsza jest windykacja prowadzona na bieżąco, przy stałym monitorowaniu kontrahentów.

Zabezpiecz przyszłość swojego przedsiębiorstwa i odzyskaj długi od nieterminowych płatników. >>

 

 

POZNAJ WARUNKI WINDYKACJI – WYPEŁNIJ FORMULARZ I ODZYSKAJ PIENIĄDZE

 Twój klient nie zapłacił Ci za fakturę? Napisz do nas

 

Skuteczna windykacja z firmą Solventoir

Przeprowadzenie skutecznej windykacji nie należy do najprostszych zadań. Składa się na nią bowiem szereg kompleksowych czynności, których głównym celem jest zwrot należności od dłużników. Zajmujemy się zarówno windykacją długu, jak również windykacją faktur już od wielu lat, dzięki czemu nasze doświadczenie zostało poparte wieloma sukcesami. Stosujemy różne techniki negocjacyjne, jak i psychologiczne, które pozwalają nam osiągnąć zamierzony cel. Swoje działania realizujemy na kilku etapach, dzięki czemu windykacja długów przebiega znacznie sprawniej. Miejscem naszej działalności jest Wrocław Firma windykacyjna Solventoir uznawana jest tam za jedną z najlepszych. Windykacja długów to rdzeń naszej działalności od przeszło 13 lat.

Skuteczna usługa windykacyjna dla firm

W Solventoir zajmujemy się odzyskiwaniem należności od dłużników biznesowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w windykacji długów firmowych. Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, wie jak ważna, jest płynność finansowa dla funkcjonowania biznesu. Niestety nie wszyscy, z którymi podejmujemy współpracę, podchodzą uczciwie i terminowo do płacenia zobowiązań, co może przysporzyć problemów nam, jak i naszym klientom. Dlatego, kiedy spotkają się Państwo z takim problemem, polecamy skorzystanie z naszej usługi windykacji długów dla firm. Skutecznie odzyskujemy zaległe należności. Rozpoczęcie współpracy z nami jest bardzo łatwe, nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a nasza prowizje zaczynają się już od 8%.

Skuteczna windykacja należności

Pierwsze podejmowane przez nas kroki windykacji długów sprowadzają się do wykonania telefonu do dłużnika oraz wysłania polecenia do zapłaty. W sytuacji, gdy nie przynosi to żadnego rezultatu, a tak dzieje się nader często, szybko przystępujemy do innych działań polubownych w tym tkaże do windykacji terenowej z kontaktem osobistym z dłużnikiem włącznie. Windykacja długu w znacznej części przypadków wymaga jednak skierowania sprawy na drogę sądową. Dla nas nie stanowi to jednak żadnego problemu, ponieważ oferujemy prowadzenie czynności procesowych. Zajmujemy się zarówno wstępnym rozpoznaniem sprawy, jak i realizacją tytułu egzekucyjnego. Skutecznie windykujemy w oparciu o uprzednie zabezpieczenia majątku dłużnika.

Windykacja terenowa – na czym polega?

Windykację terenową uznaje się za jeden z najważniejszych fragmentów procesu odzyskiwania pieniędzy od kontrahentów. Kluczowe jest przygotowanie do złożenia wizyty dłużnikowi. Windykator powinien zebrać wszystkie istotne informacje o dłużniku. Dlaczego warto złożyć taką wizytę ? Jej głównym celem jest wywarcie silnego wpływu psychologicznego. Dzięki temu windykacja faktur będzie znacznie skuteczniejsza. Kontakt w cztery oczy ma znacznie większą moc oddziaływania niż telefon czy e-mail z wezwaniem do zapłaty. Możliwe jest wówczas przeprowadzenie rozmowy i ustalenie zasad skutecznej windykacji należności. Firmy windykacyjne informacje o dłużniku pozyskują zazwyczaj od wierzyciela, gdyż jest to główne, wiarygodne źródło. Solventoir to szybka i profesjonalna windykacja wierzytelności Wrocław jest miastem, gdzie znajduje się wiele firm windykacyjnych, w tym jedna z najlepszych, czyli nasza.Informacje o dłużniku czerpiemy z kilkudziesięciu baz danych w tym z naszej. W toku przeszło 13 lat naszej działalności skutecznie windykowaliśmy i jednoosobowe działalności i spółki giełdowe.

Windykacja na koszt dłużnika

W naszej firmie przeprowadzamy windykację na koszt dłużnika, co oznacza, że prowizją postępowania obarczany jest kontrahent zalegający z zapłatą, a 100% wyegzekwowanych płatności wraca do naszych klientów. Na tym właśnie polega skuteczna windykacja Wrocław, to miasto gdzie mieści się główna siedziba naszej firmy windykacyjnej. Wyróżnia nas przede wszystkim szybkość działania, ponieważ wiemy, jak istotne jest odzyskanie należności. W niektórych przypadkach nierzetelni kontrahenci mogą stopować rozwój firmy bądź blokować kolejne inwestycje, co jest przecież niedopuszczalne. Gwarantujemy zatem pozytywne zakończenie sprawy w jak najkrótszym czasie.

Solventoir to skuteczna firma windykacyjna

Co wyróżnia naszą firmę? Z pewnością będzie to indywidualne podejście do klientów. Każdą sprawę traktujemy wyjątkowo i staramy się zrealizować ją jak najszybciej. Zdajemy sobie sprawę, że czas w skutecznej windykacji długów odgrywa jedną z najważniejszych ról. Im dłuższy okres upłynął od przekroczenia terminu spłaty, tym mniejsza szansa na szybkie wyegzekwowanie należności. Nasi klienci mogą także liczyć na poradę dotyczącą każdej sprawy. Przesyłamy im dokładny raport wraz ze szczegółową wyceną, dzięki czemu zyskaliśmy miano skutecznej firmy windykacyjnej. Nasza oferta to rzetelna windykacja należności Wrocław jest miastem, w którym skupia się nasza działalność, chociaż regularnie zdarza się, że wykraczamy poza jego obszar skutecznie windykując na terenie całego kraju. Skuteczna windykacja w Warszawie, Poznaniu czy Katowicach to także nasz znak rozpoznawczy.

Najlepsi specjaliści do Twoich usług

W naszym zespole znajdują się najlepsi specjaliści z dziedziny prawa i nie tylko, których głównym zadaniem jest skuteczna i możliwe jak najszybsza windykacja długów Wrocław jest miejscem ich pracy, na co dzień prowadzą tam sprawy windykacyjne, które kończą się dużym sukcesem. Najważniejszym celem naszej firmy jest odzyskanie całej należności i utrzymanie dobrego kontaktu z klientami. Przez lata pracy wypracowaliśmy sprawdzone podejście do odzyskiwania wszelkiego rodzaju płatności. Sposoby naszego działania są stale udoskonalane, ponieważ pragniemy się rozwijać, aby jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki. Wśród naszych usług znajduje się windykacja terenowa, nadzór nas postępowaniami sądowymi, kontrola terminowości spłat, a nawet szczegółowy wywiad detektywistyczny. Nasze motto to szybko, sprawnie i skutecznie. Z nami windykacja długów stanie się o wiele szybsza i prostsza, nasi klienci muszą jedynie przekazać nam wszystkie formalności, a reszta pozostaje już po naszej stronie. Solventoir to sprawdzona windykacja należności Wrocław zaś jest jej głównym polem działania. Zapraszamy do kontaktu firmy, przedsiębiorstwa, jak również osoby fizyczne. Jesteśmy pewni, że dobrze zadbamy o Twoje finanse i skutecznie wyegzekwujemy spłatę wszystkich należności od dłużników w możliwe jak najkrótszym czasie.

 

 

 

Poniżej znajdują się linki do dokumentów wymaganych do uruchomienia procedury odzyskiwania kosztów windykacji.

 

Zwrot kosztów windykacji – nota obciążeniowa oraz pełnomocnictwo – word
Zwrot kosztów windykacji – nota obciążeniowa oraz pełnomocnictwo – pdf