Skup długów i wykup wierzytelności

Skup długów, a tak naprawdę – sprzedaż wierzytelności – to Twój szybki sposób na dłużnika.

Chcesz na zawsze pozbyć się problemu z dłużnikiem?

Nie trać czasu. Sprzedaj dług i odzyskaj gotówkę.

 

Jeżeli:

► klient nie płaci za wystawione mu faktury

► windykacja długu prowadzona przez firmę windykacyjną ciągnie się w nieskończoność

► wezwania do zapłaty wysyłane przez Ciebie do dłużnika pozostają bez odpowiedzi

► męczą Cię koszty windykacji realizowanej na własną rękę

► działania windykacyjne prowadzone przez wewnętrzny dział Twojej firmy są nieskuteczne

► posiadasz należności powyżej kwoty 10 000 zł

► Twoje wierzytelności są przedsądowe i wynikają z faktur VAT

► pilnie potrzebujesz zwrotu gotówki

… to znak, że powinieneś sprzedać swoją wierzytelność.

 

Sprzedaż długu – złoty środek na odzyskanie pieniędzy od dłużnika

 

Sprzedaż wierzytelności to:

► sposób na szybki dopływ gotówki bez konieczności kontaktu z dłużnikiem

► skuteczna alternatywa windykacji

► niezwykle prosta procedura działania – Ty przekazujesz nam wierzytelność, a my oddajemy Ci gotówkę

 

Odkładanie w czasie walki z dłużnikiem zmniejsza prawdopodobieństwo odzyskania pieniędzy, a jednocześnie kieruje Cię w sam środek pętli zadłużenia.

 

Na nasz sukces, a Twoje zadowolenie składa się kilka elementów:

► dyskrecja

proces sprzedaży długu odbywa się między dwiema stronami i niewymagana jest zgoda dłużnika na przeniesienie praw do wierzytelności

► bezpłatna wycena wierzytelności i analiza szansy odzyskania twoich pieniędzy

bez zobowiązań i dodatkowych kosztów możesz dowiedzieć się, jaką wartość ma twój dług i skorzystać ze wsparcia zespołu specjalistów prawych i windykacyjnych

► doskonałe zaplecze windykacyjne

niezawodne narzędzia egzekwowania długu pozwalają nam na błyskawiczne odzyskanie pieniędzy. To dzięki nim możemy zaoferować Ci skup długów, a Ty w konsekwencji odzyskujesz pieniądze szybciej niż się spodziewasz.

 

Jak działamy ?

 

Szybko

Przekazujesz nam niezbędne dokumenty, my wyceniamy Twoją wierzytelność i błyskawicznie wypłacamy Ci należność. Proces sprzedaży długu odbywa się natychmiast po pozytywnej decyzji w zakresie przekazania wierzytelności.

Sprawnie

Wystarczy nam minimum dokumentacji do tego, by zespół windykatorów we współpracy z działem prawnym dokonał wyceny niezapłaconej należności. Dzięki temu skracamy Twój czas oczekiwania na decyzję, a pieniądze wracają do Ciebie jeszcze szybciej!

Skutecznie

Sprzedaż długu to gwarancja sukcesu. Wiemy, że Twoim celem jest odzyskanie pieniędzy. Wiemy też, jak trudno jest walczyć z nieuczciwością płatników. Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze niestandardowych i skomplikowanych spraw. Dlatego możemy zapewnić Cię, że w każdym przypadku znajdziemy dla Ciebie dogodne rozwiązanie w zakresie odzyskania pieniędzy.

 

Nie boimy się wyzwań.

Ze względu na najwyższą skuteczność windykacyjną i ryzyka finansowe zakupu nabywamy wierzytelności:

► o zróżnicowanym poziomie trudności w ich odzyskaniu

► o różnym stopniu przeterminowania, ale tylko przed postępowaniem sądowym (na podstawie faktur VAT),

► wynikające z obrotu gospodarczego (od firm w tym od firm jednoosobowych)

 

Nie czekaj na przeprowadzenie procedury sądowej i egzekucyjnej – im szybciej przekażesz nam swoją wierzytelność, tym wyższą otrzymasz wartość gotówki!

 

Co zyskujesz? 

 

► Twoje korzyści:  >>

 

 

SPRZEDAŻ DŁUGU W TRZECH KROKACH 

  1. Zgłoszenie sprzedaży długu
  2. Wycena długu i wykup faktur
  3. Przekazanie pieniędzy na konto

 

POZNAJ WARUNKI SKUPU DŁUGÓW – WYPEŁNIJ FORMULARZ I ODZYSKAJ PIENIĄDZE

 Twój klient nie zapłacił Ci za fakturę? Napisz do nas

 

Życie bywa nieprzewidywalne – jednego dnia możemy cieszyć się dobrą passą i sprzyjającym szczęściem, by już kolejnego martwić się o swoją przyszłość i popaść w poważne tarapaty. Historie przytaczane w telewizji, internecie czy prasie pokazują, jak łatwo można wplątać się w kłopoty z powodu nieprzemyślanych decyzji finansowych. Bardzo często wielu ludzi, próbując spłacić jeden dług, zaciąga kolejny. W ten sposób można wpaść w tzw. spiralę zadłużenia, a rosnące odsetki i kolejne raty doprowadzają na skraj bankructwa i wpędzają w głęboką depresję. Prowadząc własną firmę, wielkim kłopotem jest trafić na nieuczciwego kontrahenta lub partnera, który mimo wykonania przez nas umówionej usługi, zwleka z uregulowaniem należnej zapłaty. Taka sytuacja nie tylko może powodować frustrację i gniew, ale wpływać na kondycję naszej firmy, która w najgorszym przypadku może stracić płynność finansową. Wielu przedsiębiorców lub osób prywatnych, kierując się dobrym sercem i wierząc w zapewnienia swojego dłużnika co do niezwłocznego uregulowania należności, myśli, że sprzedaż długów firmie windykacyjnej nie jest właściwym rozwiązaniem. Tymczasem w wielu przypadkach zlecenie skupu długów to jedyna i słuszna droga do odzyskania pieniędzy. Nie zastanawiaj się już dłużej – my chętnie kupimy Twojego dłużnika. Jeżeli chodzi o wykup wierzytelności Wrocław to miasto, gdzie możesz nas znaleźć.

Zaufaj profesjonalistom – skup długów to nasza specjalność

Jeżeli interesuje Cię skupowanie długów Wrocław ma wiele do zaoferowania. Ważne jednak, aby w przypadku podjęcia decyzji o sprzedaży długów firmie windykacyjnej, wybrać taką godną zaufania i skuteczną w swoich działaniach. Solventoir skupia najlepszych specjalistów. Pomogliśmy już niejednemu klientowi, który myślał, że znajduje się w sytuacji bez żadnego wyjścia i nie miał żadnej nadziei na odzyskanie pieniędzy. Posiadamy duże doświadczenie w branży obrotu wierzytelnościami. Jeżeli chodzi o wykup długów Wrocław to miasto, gdzie działamy już od dłuższego czasu. Jesteśmy przekonani co do tego, że dokonując skupu faktur, wprowadzamy atrakcyjniejszą alternatywę dla tradycyjnej windykacji. Sekretem naszej skuteczności jest przemyślane działanie, cenna wiedza, a co za tym idzie – niezawodne narzędzia, które prowadzą do szybkiego wyegzekwowania pieniędzy od dłużnika, nawet tego bardzo opornego. Nie boimy się żadnych wyzwań, dlatego dokonujemy skupu faktur nawet o skomplikowanym poziomie trudności w zakresie odzyskania środków od płatnika. Jeśli zdecydujesz się sprzedać dług firmie windykacyjnej takiej jak my, zapomnisz o problemie nieuregulowanych płatności.

Działaj błyskawicznie

Oferujemy kompleksową pomoc w takiej kwestii jak skup długów. Na samym początku naszej współpracy dokonujemy bezpłatnej wyceny Twojej wierzytelności i przeprowadzamy analizę szans na odzyskanie pieniędzy. Następnie, po otrzymaniu niezbędnych dokumentów i umożliwieniu nam skupu długów, zajmujemy się natychmiast całą sprawą. Nie zastanawiaj się, jak sprzedać dług firmie windykacyjnej. Skontaktuj się z nami, a my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Oferujemy skup faktur za gotówkę. Decydując się na takie rozwiązanie, niezwłocznie otrzymujesz od nas środki, które mogą poprawić Twoją sytuację osobistą lub kondycję firmy, wpływając na zwiększenie płynności finansowej. Wykup wierzytelności w przypadku naszej firmy jest więc prosty i korzystny dla obu stron.

Odzyskaj spokój

Wysyłanie regularnych wezwań do zapłaty do dłużnika, które nie przynoszą żadnego skutku, jest demotywujące i stresujące. Decydując się na sprzedaż faktur naszej firmie, możesz wreszcie odetchnąć i spożytkować energię, którą dotychczas pochłaniała nieudana windykacja prowadzona na własną rękę, na realizację codziennych obowiązków i przyjemności. W przypadku sprzedaży długów firmie windykacyjnej takiej jak my, nie musisz się już martwić o kontakt z osobą, która nie reguluje należności – cała komunikacja z nieuczciwym płatnikiem spoczywa na nas. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Aby kupić Twojego dłużnika, nie potrzebujemy jego zgody. Skup długów może się odbywać bez zgody dłużnika.

Zacznij myśleć o sobie

Wielu ludzi, zastanawiając się nad zleceniem wykupu wierzytelności, w pewnym momencie zaczyna się wahać, myśląc, że to zdecydowanie zbyt radykalny krok. Nic bardziej mylnego. Doświadczenie pokazuje, że litowanie się nad swoim dłużnikiem i odkładanie w czasie sprzedaży faktur nie prowadzi do niczego dobrego, a na pewno nie do odzyskania swoich należności. Nieuczciwi płatnicy lubią wykorzystywać dobre serce innych, mydląc oczy zapewnieniami o szybkim uregulowaniu zaległej opłaty. Jesteśmy zdecydowani, by kupić Twojego dłużnika i zdjąć z Ciebie niepotrzebny ciężar. Dokonaj sprzedaży faktur już dziś i ciesz się odzyskaną gotówką.
Jeśli interesuje Cię skup wierzytelności Wrocław to miasto gdzie znajdziesz firmę, która nie zawiedzie Twoich oczekiwań i doprowadzi sprawę wykupu wierzytelności do szczęśliwego finału. Przestań myśleć „jak sprzedam dług firmie windykacyjnej, będę nie w porządku”. Jako priorytet wyznacz sobie odzyskanie należnych Ci pieniędzy i nie myśl więcej o nieuczciwej osobie. Proponujemy skup długów, który zapewni Ci szybkie ściągnięcie należności oraz spokój z niezapłaconymi fakturami.