O FIRMIE

 

SOLVENTOIR to artyści w swym fachu – unikatowe na rynku od 13 lat połączenie kompetencji: detektywów, windykatorów i prawników.

Solventoir ! Czyli skup długów za gotówkę – faktoring – wywiad gospodarczy – windykacja należności – odzyskiwanie długów

                               


 

Zintegrowanie wielu specjalizacji w jednym miejscu gwarantuje maksymalną skuteczność w działaniu !

         

  Skuteczna windykacja długów to szereg profesjonalnych usług rozwiązujących problemy w biznesie.

  Windykacja terenowa to sposób by uporać się z uciążliwymi dłużnikami raz na zawsze.

Faktoring to remedium na słabnącą płynność finansową naszych Klientów.

  Skup długów to szybki sposób by niezapłaconą fakturę przekuć na gotówkę.

  Z pomocą detektywów sprawdzamy wiarygodność Państwa kontrahentów co pozwala zabezpieczyć intratną, lecz ryzykowną transakcję.

  Zapewniamy pomoc prawną w wielu podbramkowych sytuacjach biznesowych.                  

Funkcjonowanie w biznesie wiąże się z licznymi problemami. Łatwo przeoczyć zagrożenie nimi, gdy całą uwagę poświęca się na sprawy związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Nie dostrzeżone w porę zagrożenia mogą powodować problemy, których rozwiązanie bywa bardzo kosztowne. Zapewniamy skuteczną pomoc w sytuacji, gdy Państwa firma napotka na problemy z dłużnikami i niesolidnymi kontrahentami. Windykacja, faktoring, detektyw czy pomoc prawna to lek na takie problemy.

Oferujemy kompleksową windykację dla biznesu oraz szereg skoordynowanych i uzupełniających się wzajemnie usług:

  windykacja należności

  obrót wierzytelnościami

  usługi detektywistyczne

  obsługa prawna firm

Działamy szybko, sprawnie i skutecznie. Windykacja to dbałość o bezpieczeństwo biznesu naszych Klientów, a w niej sięgamy jedynie po sprawdzone sposoby rozwiązywania problemów. Koordynujemy pracę negocjatorów, detektywów, prawników i szeregu innych specjalistów (np. analitycy finansowi, księgowi).

Gromadząc informacje często docieramy do faktów, które dłużnicy lub nieuczciwi kontrahenci bardzo chcieliby ukryć. Potrafimy użyć tych informacji dla rozwiązania problemów naszych Klientów. Windykacja to informacja. Na niej bazujemy najbardziej, gdy skutecznie windykujemy dłużników od ponad 13 lat. Doświadczenie i wiedza na temat windykacji w polskich realiach powoduje, że nie obiecujemy gruszek na wierzbie, ale solidną informację, szybki kontakt i skuteczne negocjacje z dłużnikiem. Windykację prowadzimy z zaangażowaniem i skutecznie oraz z użyciem wszelkich możliwych narzędzi. Po fazie zebrania informacji, przechodzimy do kontaktu, negocjacji z dłużnikiem terminów i sposobu zapłaty, a w razie braku wpłaty w krótkim terminie następuje windykacja terenowa i zebranie dodatkowych informacji w terenie. Windykacja zza biurka jest skuteczna w nielicznych przypadkach, tam gdzie liczy się szybkość działania i skuteczne negocjacje, tam trzeba jechać do dłużnika i sprawić by zapłacił przynajmniej część długu na początek oraz podpisał uznanie długu, poręczenie czy weksel. Przy okazji zaś sprawdzamy jego otoczenie, pozyskujemy informacje biznesowe po sąsiedzku, opinie otoczenia biznesowego oraz kontaktowalność z dłużnikiem, osoby z nim powiązane biznesowo i prywatnie. Pozwala to następnie sprawnie windykować z dłużnika i osób z nim powiązanych. Windykacja sądowa na podstawie podpisanego przez dłużnika własnoręcznie weksla jest dużo prostsza, tańsza i szybsza.